Sdružení českých zkušeben a laboratoří


Ing. Ivan Fürbacher CSc.

Datum: (30.01.2018)

Sdělujeme smutnou zprávu, že nás opustil pan Ing. Ivan Fürbacher CSc.

Ing. Ivan Fürbacher, CSc. se narodil 16. 7. 1943. Po absolvování strojní fakulty ČVUT nastoupil do Státního výzkumného ústavu materiálu (SVÚM Praha). V něm a v nástupnické organizaci SVÚM, a. s. pracoval celý svůj profesní život. Stal se významným odborníkem na výzkum a zkoušení kovových materiálů, především ocelí. Byl dlouholetým vedoucím akreditované zkušebny 1151, která je zároveň členem SČZL. Byl členem a místopředsedou Rady SČZL a členem předsednictva Eurolab CZ.
Vedle pracovní činnosti se po celý život intenzivně věnoval sportu. Byl reprezentantem Československa ve stolním tenisu, po skončení aktivní činnosti funkcionářem a uznávaným mezinárodním rozhodčím.
Vedle práce a sportu se vždy naplno věnoval své rodině, v posledních letech především vnučkám, které byly jeho velikou radostí.
Všechno dělal s největším úsilím, bez ohledu na svůj volný čas. Jeho stálé úsilí a elán narušila až zákeřná nemoc. V prvním střetnutí s ní před dvěma lety ještě zvítězil, ale na podruhé se mu to již bohužel nepodařilo a 27. 1. 2018 nás navždy opustil.
Budeme na něho vzpomínat jako na významného odborníka a přímého a čestného kolegu, se kterým bylo vždy radostí spolupracovat.

Vyhledat na webu
Stiskni pro hledání

Sdružení českých zkušeben a laboratoří, z.s.

třída Tomáše Bati 299, Louky, 763 02 Zlín
IČ: 60783214
Tel.: 577 601 371
E-mail: sczl(at)volny.cz

 
EUROLAB-CZ 2018 - PROGRAMOVÝ DOKUMENT

Dobrý den. V sekci ke stažení je k dispozici programový dokument EUROLAB-CZ 2018.

Ing. Ivan Fürbacher CSc.

Sdělujeme smutnou zprávu, že nás opustil pan Ing. Ivan Fürbacher CSc.

Přihláška k účasti na MPZ/ZZ 7/2018

Vážení kolegové, přihlaste se prosím k účasti na MPZ/ZZ 7/2018 Zkoušky tahem za pokojové teploty, která bude probíhat od února 2018. Materiál slitina AL. Podrobnosti na sczl@volny.cz

Archiv novinek

 

Webdesign studio TAOX je také autorem webůwebdesign marketing

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím