Sdružení českých zkušeben a laboratoří


Altran CZ a.s., vývojová zkušebna

Číslo zkušebny: 082 Číslo akreditace: 1552
Adresa
Příčná 2071, 508 01 Hořice
 
02673703
Telefon
493 546 861
Kontaktní osoba
Ing. Jaromír Kejval, Ph.D.
Fax
493 546 954
Mobil
777 793 532
www
altran.cz
email
jaromir.kejval@altran.com

Zaměření činnosti
Vývojové zkoušky zahrnující normované a nenormované metodiky převáženě pro automobilový průmysl: Mechanické, funkční a vibrační zkoušky dílů a sestav v laboratorních nebo různých klimatických podmínkách, klimatické a klimato-mechanické zkoušky (suché teplo, vlhké teplo konstantní, vlhké teplo cyklické, chlad), fotogrammetrické vyhodnocení, zkoušky teplotním šokem (vzduch-vzduch, vzduch-voda = splasch water test), korozní zkoušky solnou mlhou nebo v kondenzační atmosféře, korozní zkouška proudící směsi plynu (MFG mixed flowing gas test), simulace slunečního záření (xeno, So-Si - solar simulation test), zkoušky povrchových úprav a ochran, měření barevného odstínu, lesku, tloušťky lakované vrstvy, otěrové zkoušky, chemická odolnost, poškrábatelnost, simulace odlétajících kamínků, simulace strojního mytí aut, ostřik proudem vysokotlaké vody), zkoušky hořlavosti a zkoušky krytí IP (voda i prach), zkoušky emisního chování materiálů (pach, fogging, organické a zakázané látky metodou plynové chromatografie a hmotností spektroskopie), emisní chování celých dílů nebo sestav, materiálové zkoušky fyzikálních a mechanických vlastností plastů (tah, smyk, ohyb, hustota materiálu) a tepelných vlastností plastů (stanovení obsahu nespalitelných zbytků termogravimetricky - TGA, stanovení teploty a entalpie tání diferenciální skenovací kalorimetrií - DSC, stanoveni teploty měknutí metodou Vicat), zkoušky elektrickým zatížením, EMC a ESD testy pro elektroniku.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

-->
Vyhledat na webu
Stiskni pro hledání

Sdružení českých zkušeben a laboratoří, z.s.

třída Tomáše Bati 299, Louky, 763 02 Zlín
IČ: 60783214
Tel.: +420 732 985 911
E-mail: sczl(at)volny.cz

 
Konference ZSLS

Vážení členové SČZL, plánovaná konference "Novinky v oblasti zkušebnictví" byla z důvodu pandemické situace na Slovensku přeložena na rok 2022. Děkujeme za pochopení.

Hlasování Per rolam

Vážení členové SČZL, na Vaše e-mailové adresy Vám byly odeslány dokumenty Konference SČZL. Vyplněný hlasovací lístek prosím odešlete nejpozději do 15.11.2020. Děkujeme.

Registrace k účasti na MPZ/ZZ

Vážení kolegové, přihlaste se prosím k účasti na MPZ/ZZ - Zkoušky Stanovení hloubky cementace dle normy ČSN EE ISO 2639, která bude probíhat při přihlášení dostatečného počtu zájemců. Vzorky válcového tvaru o rozměrech: průměr 2,5 cm, šířka 1,5 cm.

Archiv novinek

 

Webdesign studio TAOX je také autorem webůwebdesign marketing

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím